Dzisiaj jest: czwartek,
27 listopada 2014r.

wykop.pl

L.p. Dekanat Nazwisko Imię Parafia Miasto
1. Barcin Lidmann - Kończalska Jolanta Piechcin - MB Częstochowskiej Piechcin
2. Barcin Kozłowska Teresa Janikowo - bł. Michała Kozala Janikowo
3. Barcin Kaźmierczak Danuta Pakość - św. Bonawentury Pakość
4. Barcin Hulisz Katarzyna Janikowo - bł. Michała Kozala Janikowo
5. Chodzież Superczyńska Renata Raczyn - św. Józefa  Chodzież
6. Chodzież Słoma  Stanisław Chodzież - św. Floriana Chodzież
7. Chodzież Jagodzińska Joanna  Margonin - św. Wojciecha Margonin
8. Damasławek Krówczyńska Bożena Świątkowo - Świętej Trójcy Janowiec Wlkp.
9. Damasławek Kaźmierowska Roma Damasławek - św. Stanisława Damasławek
10. Gniewkowo Sopolińska Emilia Ostrowo - MB Szkaplerznej  Gniewkowo
11. Gniewkowo Radacka Bernadeta Rojewice - NSPJ  Zawiszyn
12. Gniewkowo Malicka Maria Gniewkowo - NSPJ Gniewkowo
13. Gniewkowo Lewicka Łucja Gniewkowo - NSPJ Gniewkowo
14. Gniewkowo Gereluk Grzegorz Brudnia - św. Michała Dąbrowa Biskupia
 15. Gniewkowo Stypczyński Szymon Gąski - Chrystusa Króla Gniewkowo
16. Gniezno I Trudzińska Agnieszka Gniezno - św. Wawrzyńca Gniezno I
17. Gniezno I Stanisławska Grażyna Gniezno - Chrystusa Wieczystego Kapłana Gniezno
18. Gniezno I Sitek Elżbieta Gniezno - Chrystusa Wieczystego Kapłana Gniezno
19. Gniezno I Popek Renata Gniezno - Chrystusa Wieczystego Kapłana Gniezno
20. Gniezno I Muraszko Hieronim  Gniezno - bł. Michała Kozala Gniezno
21. Gniezno I Ciesielska Renata Gniezno - św. Trójcy Fara /SP 5 GN Gniezno
22. Gniezno I Bielecka Katarzyna Żydowo - Św. Stanisława Gniezno
23. Gniezno I  Krieger Ewa Gniezno - św. Wawrzyńca Gim Nr 2 Pocztowa Gniezno
24. Gniezno II Zachwieja Ewa Gniezno - św. Bogumiła Gniezno
25. Gniezno II Przyborska Renata Gniezno - św. Radzyma Gaudentego Gniezno
26. Golina Wiśniewska Mariola Cienin Kościelny - św. Katarzyny Aleks. Słupca
27. Golina Chodźko s. Laurencja Golina - Matki Bożej Szkaplerznej Golina
28. Goślina Zrobczyńska Małgorzata Skoki - św. Mikołaja Skoki
29. Goślina Cibail Dorota  Murowana Goślina - św. Jakuba Skoki
30. Goślina Biała Izabela Skoki - św. Mikołaja Skoki
31. Inowrocław I Skonieczna Joanna Inowrocław - św. Ducha Inowrocław
32. Inowrocław I Rynarzewska Elżbieta Inowrocław - św. Antoniego Inowrocław
33. Inowrocław I Rucińska Ewa Inowrocław - św. Jadwigi Inowrocław
34. Inowrocław I Pecyna ks. Krzysztof Inowrocław - św. Jadwigi Inowrocław
35. Inowrocław II Rakowska Danuta Inowrocław - Zwiastowania NMP Rojewo
36. Inowrocław II Lewandowska Bernadeta Orłowo - św. Elżbiety Rojewo
 37. Inowrocław II Macieja
Bożena Pieranie Inowrocław
 38. Inowrocław II Masłowska Anna Parafia Góra Inowrocław
39. Kiszkowo Połczyńska  Katarzyna Wronczyn - św. Stanisława Kiszkowo  
40.
Kiszkowo Jastrzębska Grażyna Sławno - św. Mikołaja Kiszkowo  
41. Kleczew Tomczak Danuta Ostrowite - MB Częstochowskiej  Kleczew
42. Kleczew Tomaszewska Lilla Dobrosołowo - św. Jakuba  Dobrosołowo
43. Kleczew Szczepankiewicz Jacek Ostrowite k. Słupcy - MB Częstochowskiej Ostrowite
44. Kleczew Rewers Jolanta Budzisław Kościelny - św. Wniebowzięcia NMP  Budzisław Kościelny
45. Kleczew Kurdiak-Dobska Renata Kleczew - św. Andrzeja Budzisław Kośc.
46. Kleczew Krzesińska Aleksandra Wilczyn - św. Urszuli Wilczyn
47. Kleczew Hewner Renata Wilczyn - św. Urszuli Wilczyn
48. Kleczew Grabiarz Alicja Kleczew - św. Andrzeja Kleczew
49. Kłecko Wesołowska Elżbieta Popowo Ignacewo - NSPJ Mieleszyn
50. Kłecko Arwońska Renata Popowo Ignacewo - NSPJ  Mieleszyn
51. Kruszwica Królikowski Jarosław Kruszwica - św. Teresy Inowrocław
52. Kruszwica Barglik Małgorzata Kruszwica - św. Piotra i Pawła Kruszwica
53. Miłosław Łyskawa Anna Winnagóra - św. Michała Arch. Miłosław
54. Miłosław Dutkiewicz Beata Orzechowo Wrzesnia
55. Mogilno Wudzińska Jolanta Mogilno - MB Nieustającej Pomocy  Mogilno
56. Mogilno Szmytkiewicz Maria Dąbrowa - NMP Królowej Polski Dąbrowa
57. Mogilno Mańka Elżbieta Mogilno - św. Jana Apostoła Mogilno
58. Mogilno Górzyńska Beata Słaboszewo - św. Trójcy Dąbrowa 
59. Mogilno Dziennik-Kowalska Maria Anna Mogilno - MBNP Czarnotul
60. Pobiedziska Molenda-Sierzula Beata Pobiedziska - Michała Archanioła Pobiedziska
61. Rogowo Warda Małgorzata Rogowo - św. Doroty Żnin
62. Rogowo Antkowiak Violetta  Rogowo - św. Doroty Żnin
63. Rogoźno Królczyk Małgorzata Pruśce - św. Stanisława Rogoźno
64. Rogoźno Drybulska Arleta Potulice - św. Katarzyny Wągrowiec
65.
Słupca sercanka s. Bonfilia Słupca - św. Wawrzyńca Słupca
66. Słupca Kulczewska Katarzyna Słupca - św. Leonarda Słupca
67. Słupca Kujawa Agnieszka Słupca - św. Wawrzyńca Lądek
68. Słupca Jasińska Agnieszka Słupca - św. Wawrzyńca Słupca
69. Słupca Gorzelańczyk Krystyna Młodojewo - św. Mikołaja Słupca
70. Strzałkowo Pawłowska Izabela Strzałkowo - św. Doroty Zagórów
71. Strzałkowo Maćkowiak Irena Strzałkowo - św. Doroty Strzałkowo
72. Strzelno Witulla Krystyna  Rzadkwin - św. Rocha Strzelno
73. Strzelno Kowalska Maria Siedlimowo - sw. Michała Jeziora Wielkie
74. Strzelno Barczak Piotr Wronowy - św. Ignacego Loyoli Strzelno
75. Trzemeszno Witkowska-Kozak Alicja Wylatowo - św. Piotra i Pawła Wylatowo
76. Trzemeszno Winkel Aleksandra Kruchowo - Wszystkich Świętych Trzemeszno
77. Trzemeszno Mrówczyńska Marlena Gębice - św. Mateusza Gębice
78. Wągrowiec Wieczorek Marzena  Wągrowiec - św. Wojciecha Wągrowiec
79. Wągrowiec Sass Agnieszka  Wągrowiec - Wniebowzięcia NMP Wągrowiec
80. Wągrowiec Kulczyńska Katarzyna Wągrowiec - św. Jakuba Ap Wągrowiec
81. Wągrowiec Jabłońska Dorota  Wągrowiec - św. Wojciecha Wągrowiec
82. Wągrowiec Hancyk Justyna Wągrowiec - Klasztor WNMP Wągrowiec
83. Wągrowiec Figaszewska Danuta Wągrowiec - Św. Wojciecha Wągrowiec
84. Wągrowiec Domagalska Teresa Wągrowiec - bł. Michała Kozala Wągrowiec
85. Wągrowiec Brzykcy Jolanta Wągrowiec - św. Jakuba Łekno
86. Witkowo Zaryczna Grażyna Witkowo - św. Mikołaja Witkowo
87. Witkowo Pożegowiak Danuta Niechanowo - św. Jakuba Ap. Gniezno
88. Witkowo Musidlak Ilona  Witkowo - św. Mikołaja Witkowo
89. Witkowo Marciniak Mariola Witkowo - św. Mikołaja Gniezno
90. Września I Andrzejak Maria Bardo - św. Mikołaja Chwalibogowo
91. Września II Silakowska Grażyna
Września - św. Kazimierza Królewicza Września
 92. Września II Kubiak Bogumiła Września - św. Kazimierza Królewicza Września
 93. Września II Osińska Anna Bieganowo Września
94. Zagórów Lis Magdalena Szymanowice - św. Jana Chrzciciela Chocz
95. Zagórów Kozioł Barbara Grabienice - św. Katarzyny Zagórów
96. Zagórów Kazimierska Marzena  Trąbczyn - św. Stanisława Zagórów
97. Zagórów Filipiak Danuta Szymanowice - św. Jana Chrzciciela Pyzdry
98. Zagórów Cieślak Anna  Królików - św. Michała Grodziec
99. Zagórów Cichocka Anna Zagórów - św. Ap. Piotra i Pawła Zagórów
 100. Zagórów Witkowska Małgorzta Szymanowice - św. Jana Chrzciciela Zagórów
101. Złotniki Kuj. Szymańska Ewa Jaksice - św. Marcina Inowrocław
102. Złotniki Kuj. Rudzka Marzena  Nowa Wieś Wielka - Niepokalanego Poczęcia NMP Nowa Wieś Wielka
103. Złotniki Kuj. Górna Danuta Złotniki Kuj. - św. Andrzeja Boboli Złotniki Kujawskie
104. Złotniki Kuj. Drzewiecka Katarzyna Jaksice - Św. Marcina Bpa  Inowrocław
105. Żnin Śliwińska Maria Żnin - św. Floriana Żnin
106. Żnin Smolarek  Urszula Gąsawa Żnin
107. Żnin Siwak Anna Cerekwica - św. Mikołaja  Żnin
108. Żnin Rynarzewska Małgorzata Żnin - św. Floriana Żnin
109. Żnin Bratz Barbara Żnin - Matki Bożej Królowej Polski Żnin